MEIST

WALK on tänavafestival, mis toob kaheks suvepäevaks Pärnu tänavatele kirju seltskonna tänavaartiste, sh kunstnikke, muusikuid, (tule)tantsijaid, elavskulptuure, tsirkuseartiste, lüürikuid ja teisi meelelahutajaid.  Tänavaartistide festival on üles ehitatud “walk-by” vormis, mis tähendab, et tänavanurgal esineval artistil on ees ,,müts”, kuhu mööduja saab soovikorral raha poetada – sealt ka festivali nimi. 

Tänavakunst kui iidne rändartistide elatusviis, kuid ka soov ja tahe end loominguliselt väljendada, on tänavapildis elanud pikki sajandeid. Seda enam tasuks seda hoida ja väärtustada. Tänavakunstnik esineb tänavanurgal mööduja meeleheaks, lootes vastutasuks ka toetust. Anna oma panus ja toeta artiste, kes suvepealinna tänavad meeleolukaks muudavad! 

Samuti on festivalil võimalik nautida head ja paremat toitu, sest tänavaid ääristavad kohalikud kohvikuid ja teevad pop-up-lette.  

WALK-festivali eesmärk on luua Pärnusse emotsiooniderohke loomingulise atmosfääriga festival, mis tutvustab vähetuntud (tänava)artiste, keda teleekraanil ei näe, ja motiveerib noori muusika ja kunstiga tegelema. Festivali alaeesmärk on propageerida tänavakunsti kui loomingulist eneseväljendust ja näidata, et kunst võib kuju võtta ka avalikus linnaruumis. Tule Sinagi ja löö kaasa! 

PROGRAMM

2019. aasta programm pole veel 100% valmis.

Ootame Sind peagi tagasi!

Close Menu